Narodowo-Chrześcijańska   Strona   Internetowa   w   Calgary
www.polacywcalgary.com

Czy Polacy w Calgary wspierają izraelskich syjonistów ?

gazaXX4

Jak na razie, nie znam takich przypadków, aby ktokolwiek z moich znajomych zdecydowanie popierał eskalację ataków na Palestynę i cywilną ludność tego kraju.
Pytanie moje powstało w związku z krótkim reportażem filmowym zamieszczonym na internetowym portalu „ Global news”,  przedstawiającym pro- izraelską manifestację w Calgary, Canada ,  popierającą militarne działania Izraela na ziemi palestyńskej. Izraleska kampania propagandowa w Kanadzie, ruszyła „ z kopyta „ natychmiast,  gdy zapaliło się zielone światło po oświadczeniu pana Harpera, w którym poparł  działanie rządu  w Tel Avivie.
Dokładniej przyglądając się syjonistycznej manifestacji zarejstrowanej na filmie ( video), ze zdziwieniem dostrzegam oprócz flag Kanady, Alberty, Izraela i gejów –  flagę Polski.PROTEST2

Fakt ten zajął moją uwagę tym bardziej, że nie  dotarły do mnie, żadne informacje aby władze polskie  oficjalnie solidaryzowały się  z aktami izraelskiego terroru w Palestynie.

PROTEST4

Przydałoby się , poznać bliżej tego” Polaka” czy „Polkę” , i spytać, skąd raptem takie poparcie izraelskim syjonistom i jakim prawem obnosi się z polską flagą podczas tego,  potępienia godnego wiecu ?  Ponadto jakim paszportem i jakiego kraju posługuje się ta osoba?
Wielu, z przypadkowych  obserwatorów  konfliktu izraelsko – palestyńskiego, nie  ma najmniejszego pojęcia o tym, że jest to kolejna wielka  góra żydowskich  kłamstw, podobnych do tych, jak te, o polskich obozach koncentracyjnych czy o Jedwabnym.
Walczący w nierównej i skazanej na przegranie walce  Palestyńczycy uznani są przez  Żydów jako terroryści, tak jak  podobnie też określani byli  Polacy walczący z Niemieckim okupantem.
Tym, którym jest aż tak trudno zrozumieć, kto jest okupantem a kto poszkodowanym w tym konflikcie pomocne mogą być poniżej zamieszczone mapki.

Ubolewam nad tym, że map tych nie potrafią odczytać syjonistyczni  daltoniści i ich poplecznicy.  Wielka szkoda, bo  już od wieków nie widzą nic poza dominacją nad innymi narodami i liczeniem judaszowskich srebrników w swoich bankach.   Zastanawia mnie gdzie leży przyczyna tej ślepoty , bo przecież  w sumie inteligentny to  naród, i obeznany z Prawem Boga. Bóg dał im wiele łask poprzez Jakuba  i Mojżesza,  ale też i przekazał przestrogi ( Księga Kapłańska  ST),  o tym  co uczyni z nimi jeśli nie uszanują prawa Boga.  Spełniły się już wielokrotnie obietnice Wielkiego i wszystko wskazuje na to, że mogą się ponownie spełnić             ( bazuję tu na uczynkach Izraelitów ich losem).  To oni właśnie, niosą przez Świat lament holokaustowy  a jednocześnie rabując innych  i zabijając każdego, kto staje na ich drodze.

mapa-palestyny1

mapa-palestyny2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mapa-palestyny3

 

 

 

 

mapa-palestyny4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natomiast chętnym do przybliżenie sobie wiedzy o prawdziwym obrazie Hamas i manipulacji żydowskiej  polecam bardzo serdecznie zapoznanie się z materiałem jaki pozwalam sobie zamieścić poniżej podając oczywiście  zródła tekstów i autorów.
Hamas został utworzony przez Izrael jako pretekst dla okupacji Palestyny i regularnej eksterminacji palestyńskiej ludności cywilnej

Izrael nie chce pokoju. Izrael utworzył Hamas jako pretekst do prowadzenia wojny z Palestyńczykami. Rakiety Hamasu to tylko proce na groszek w porównaniu z lotnictwem Izraela, ale dają kolejną wymówkę do zabijania Palestyńczyków.
Hamas został utworzony przez Izrael. Ale zanim zbadamy w jakim celu, powiedzmy jasno, że Izrael nie chce pokoju. On chce przejąć całą Palestynę, i potwierdzają to jego wojujące praktyki osiedleniowe.Ale Izraelczycy udają że chcą rozmawiać o „pokoju”, tylko żeby faktycznie hamować ten proces pokojowy, żeby realizować dalszą kolonizację Palestyny.
Więc wszystko co można przedstawić jako pretekst, zostanie przedstawione. Najbardziej wygodnym wątkiem przedstawianym z sykofancką pomocą mediów, jest „terroryzm”.
Masy są naiwne, i nie podejrzewają makiawelicznych skrajności jakimi posługują się niektórzy liderzy. To obejmuje kreowanie fałszywego wroga, w tym przypadku Hamasu, kiedy prawicowe przywództwo Izraelczyków może wskazać palcem na jakiegoś „wroga” by obwiniać go za rzekome hamowanie procesu.
Tło historyczne
Sponsorowanie przez zachód islamskiego terroru nie jest niczym nowym. Po upadku Imperium Osmańskiego w 1924, Brytyjczycy i Amerykanie wypełnili próżnię instalując własne wersje „muzułmańskich” liderów. To dało początek, dzięki funduszom brytyjskim, stworzeniu Bractwa Muzułmańskiego.
Dzięki brytyjskiemu sponsoringowi, dzisiaj Bractwo przedstawia potężną siłę w muzułmańskim świecie, i stoi za niemal każdym aktem terroru w imieniu islamu.
Bardziej poprawnie, Bractwo było narzędziem wspólnym dla wielu zachodnich agencji wywiadu, począwszy od nazistów, przez CIA, jak również Rosjan, Francuzów, Niemców i Izraelczyków.
Od rządów Trumana i Eisenhowera, Bractwo Muzułmańskie wykorzystywano do werbowania naiwnych muzułmanów pod sztandar islamu. W erze powojennej, Amerykanie i inni mogli kierować Bractwem jak wściekłym psem na smyczy by trzymać z daleka „ateistyczne zagrożenie komunistyczne”.
Ale po zakończeniu zimnej wojny, Bractwo wykorzystywano jako straszydło, którego Amerykanie mogą wganiać na Bliski Wschód i Azję środkową, rozpoczynając od Iraku i Afganistanu.
Izrael i Hamas
Długotrwałe relacje Izraela z Bractwem Muzułmańskim były instrumentalne w założeniu pochodnej tej organizacji, Hamasu.
Według Roberta Dreyfussa, autora książki „Diabelska gra: jak USA pomogły rozpuścić fundamentalistyczny islam” [Devil’s Game: How the United States Helped Unleash Fundamentalist Islam]:
„I począwszy od 1967 przez późne lata 1980, Izrael pomógł Bractwu organizować się na terytoriach okupowanych. Pomagał Ahmedowi Yassinowi, liderowi Bractwa, w utworzeniu Hamasu, zakładając iż jego muzułmański charakter osłabi OWP [Organizacja Wyzwolenia Palestyny]„.
Według Charlesa Freemana, byłego ambasadora USA w Arabii Saudyjskiej, „Izrael założył Hamas. Był to projekt Shin Bet (izraelska agencja wywiadu krajowego), która miała poczucie, że może go użyć do wpływania na OWP”.
Jednym z aspektów tej strategii było stworzenie Lig Wiosek [Village Leagues], nad którymi duży wpływ mieli Yassin i Bractwo. Izrael przeszkolił około 200 członków Lig i zwerbował wielu płatnych informatorów.
Dziennikarz New York, David Shipler, cytuje izraelskiego gubernatora wojskowego Gazy, kiedy przechwalał się iż Izrael otwarcie finansował fundamentalistów przeciwko OWP:
„Politycznie rzecz biorąc, islamskich fundamentalistów czasami uznawano za przydatnych dla Izraela, bo mieli konflikty ze świeckimi zwolennikami OWP. Przemoc między grupami wybuchała czasami na kampusach uniwersyteckich na Zachodnim Brzegu. Izraelski gubernator wojskowy Strefy Gazy, gen. bryg. Icchak Segev, powiedział mi kiedyś, jak finansował ruch islamski jako przeciwwagę dla OWP i komunistów. ‚Rząd Izraela dał mi budżet, a rząd wojskowy daje dla meczetów’ – powiedział”.
Jak zauważa Dreyfuss, „w latach 1980, Bractwo Muzułmańskie w Gazie i na Zachodnim Brzegu nie popierało oporu wobec izraelskiej okupacji. Większość ich energii szła ma zwalczanie OWP, zwłaszcza jej bardziej lewicowych odłamów, na kampusach uniwersyteckich”.
Po powstaniu palestyńskim w 1987, OWP oskarżyła Hamas i Yassina o działania „z bezpośrednim wspieraniem reakcyjnych reżimów arabskich. . . w zmowie z izraelską okupacją”.
Yasser Arafat poskarżył się włoskiemu dziennikowi: „Hamas jest kreacją Izraela, który za premiera Shamira dawał im pieniądze, jak i ponad 700 instytucjom, w tym szkołom, uniwersytetom i meczetom”.
Arafat utrzymywał także, iż izraelski premier Icchak Rabin potwierdził w obecności Hosni Mubaraka, że Izrael wspierał Hamas.
Zasadniczo, jak zwrócił uwagę analityk Ray Hannania w „Dziecku terroru Sharona” [Sharon’s Terror Child] opublikowanym w Counterpunch, „osłabianie procesu pokojowego zawsze było celem Hamasu i było zgodne z ambicjami politycznymi Likudu. Za każdym razem, kiedy izraelscy i palestyńscy negocjatorzy byli gotowi do podjęcia istotnego kroku w kierunku osiągnięcia pokoju, jakiś akt terrorystyczny Hamasu przerywał proces pokojowy i odciągał od siebie obie strony”.
W „Hamas a transformacja islamu politycznego w Palestynie” [Hamas and the Transformation of Political Islam in Palestine] dla Current History Sara Roy napisała:
„Niektórzy analitycy utrzymują, że choć na celowniku są liderzy Hamasu, Izrael jednocześnie stosuje swoją starą strategię promowania Hamasu nad świeckimi ugrupowaniami nacjonalistycznymi, jako sposób zapewnienia ostatecznego upadku [Autonomii Palestyńskiej] i jako próbę zniszczenia raz na zawsze palestyńskiego nacjonalizmu”.
Podsumowanie
Bractwo Muzułmańskie, razem z jego licznymi odłamami takimi jak Hamas, al.-kaida i bin Laden, służą jako wszechobecne i wykreowane zagrożenie „terrorystyczne”, wykorzystywane jako pretekst do usprawiedliwiania represji w kraju i rozszerzonych celów imperialistycznych zagranicą.
Bo pomimo całej retoryki o zagrożeniu ze strony „politycznego islamu”, bez wiedzy opinii publicznej, manipulacja Bractwem Muzułmańskim na całym świecie jest nadal podstawą amerykańskiej polityki zagranicznej.
Autor: David Livingstone
Redakcja: Henry Makow
Źródło: http://henrymakow.com/israelcreatedhamastoavoid.html
Tłumaczenie: Ola Gordon
Wolna Polska

Niestety, ani Beniamin Netanjahu,  ani coraz bardziej popularana w syjanistyczntch kręgach Ayelet Shaked nie chcą pokoju.  Shaked, to  wschodząca gwiazda izraelskiej  syjonistycznej polityki nawołuje wręcz do ludobójstwa Palestyńczyków.
Według informacji, http://davidduke.com…e-palestinians/

izraelska gwiazda
Uznano ją nawet za kobietę roku za jej działalność na rzecz syjonizmu, a w poprzednim roku badanie opinii publicznej przeprowadzone przez kanał Knessetu wybrano  ją na wybitnego członka parlamentu.
Ludobójczy charakter wpisu ujawniła jej deklaracja, że „cały naród palestyński jest wrogiem” i wołanie do jego zniszczenia, „łącznie z osobami starszymi i kobietami, miastami i wioskami, domami mieszkalnymi i infrastrukturą”. Według niej palestyńskie matki rodzą „małe żmije”.
Poniżej treść tego wpisu (odwołuje się do lidera ruchu osadników o nazwisku Uri Elitzur, który był doradcą i autorem przemówień Netanyahu).
Jest to artykuł nieżyjącego Uri Elitzura, napisany 12 lat temu i nigdy nie opublikowany. Jest tak samo aktualny teraz jak wtedy.
Cytat
Naród palestyński wypowiedział nam wojnę, i na nią musimy odpowiedzieć wojną. Nie operacją, nie powolną, nie małej intensywności, nie kontrolowaną eskalacją, nie zniszczeniem infrastruktury terroru, nie pojedynczymi celami.
To nie jest wojna z terrorem, nie wojna z ekstremistami, nawet nie wojna z władzą palestyńską. . . Jest to wojna między dwu narodami. Kto jest wrogiem? Naród palestyński.
Co jest tak przerażające w zrozumieniu tego, że wrogiem jest cały naród palestyński? . . . Moralność wojenna (tak, istnieje coś takiego) polega na założeniu, że są wojny na tym świecie, i że wojna nie jest sytuacją normalną, i że w wojnach wrogiem jest zwykle cały naród, łącznie z osobami starszymi i kobietami, jego miastami i wioskami, jego domami i infrastrukturą.
I moralność wojenna wie iż niemożliwe jest nie krzywdzenie cywilów wroga.
Oni wszyscy są kombatantami wroga, a ich krew będzie na głowach ich wszystkich. To odnosi się również do matek męczenników, które wysyłają ich z kwiatami i pocałunkami do piekła. One powinny iść za swoimi synami, nic nie będzie bardziej sprawiedliwe. One powinny iść tak jak ich domy w których wychowywały te żmije. W przeciwnym wypadku w nich wychowa się więcej małych żmij.
Gdyby polityk z innego kraju wpisał takie ludobójcze opinie, na pewno słuchalibyśmy o tym dzień i noc w mediach, wzywających do natychmiastowej rezygnacji.
Ale w tym przypadku polityk jest członkiem izraelskiej koalicji rządzącej i wyrażała poglądy żydowskich rasistów (udowodniły to lajki itp.), więc nie dowiemy się o tym z naszych syjo-mediów.
(Źródło: http://davidduke.com…e-palestinians/ )
Tłum. Ola Gordon
“Pięknie”, i to syjonistyczne zachowanie nie jest mową  nienawiści, a więc czym?A to ,ze młodzi patrioci w Polsc  nie godzą się na żydowskie rządy w naszej Ojczyżnie to oczywiście nic tylko w najbardziej oczywistej formie faszyzm.   Nic też dziwniego, że cierpliwość, coraz to większej grupy społeczności ludzkiej na Świecie, osiąga niebezpiecznie niski poziom tolerancji dla poczynań żydowskich. Dzieje się to już  do tego stopnia,  ze lider rządu Turcji  oficjalnie porównał sposób myślenia  Ayeled Shaed do Hitlera i mocno zagroził oziębieniem stosunków  turecko – izraealskich.
żródło : http://www.jpost.com/Operation-Protective-Edge/Erdogan-Ayelet-Shaked-has-same-mindset-as-Hitler-362877

shaget erdogan
Na szczęście nie wszyscy  dają się nabierać
na propagandowe hasła syjonistów izraelskich a co istotne wielu Żydów nie popiera tego co robi ich rząd opłacany przez amerykańskich kreatorów wojen i zagłady milionów newinnych istnień. Postępowi w pokojowym istnieniu obywatele Izraela, nauczeni historią z przeszłości  wiedzą  doskonale o tym, że przemoc rodzi przemoc i wcześniej czy później może doprowadzić naród izraelski do poważnych konsekwencji.
Oświadczenie Młodzieży Wszechpolskiej w sprawie Palestyny
Opublikowano: poniedziałek, 21, lipiec 2014 15:07
Od 7 lipca jesteśmy świadkami militarnego ataku na palestyński region – Strefę Gazy. Codzienny ostrzał z ziemi, powietrza i morza do dnia dzisiejszego kosztował życia kilkuset Palestyńczyków, w ogromnej większości cywilów, w tym wielu dzieci. Kilka tysięcy osób zostało rannych. Kompletnie zniszczono 1177 domów mieszkalnych, 13,5 tysiąca budynków zostało uszkodzonych. Tymczasem świat biernie oczekuje kolejnych ofiar, których tak wiele przysparza atak oddziałów lądowych izraelskich sił zbrojnych, rozpoczęty pod medialną osłoną wydarzeń na

Cywilizowany świat protestuje przeciwko Izraelowi. 20 lipca i 3 sierpnia ulicami Amsterdamu przeszły manifestacje poparcia dla Palestyny
Według holenderskiej telewizji publicznej co najmniej cztery tysiące uczestników przeszło w niedzielę 3 sierpnia ulicami Amsterdamu, manifestując już po raz kolejny w tym mieście (pierwsza manifestacja miała tam miejsce 20 lipca br.) swe poparcie dla Palestyńczyków i żądając zakończenia izraelskiej agresji w Strefie Gazy.

NETHERLANDS-ISRAEL-PALESTINIANS-CONFLICT-GAZA-DEMO Nie odnotowano żadnych incydentów – poinformowała holenderska policja.
Protestujący wymachiwali palestyńskimi flagami i nieśli transparenty z napisami: „Wstrzymać atak na Gazę”, „Bojkot Izraela”, „Wyzwolić Palestynę”.

gaza-amsterdam6
Zanim zaczął się marsz, jego uczestnicy padali na ziemię, co miało symbolizować ofiary izraelskich bombardowań.
Następnie ułożyli symboliczne płyty nagrobne dzieci zabitych w trakcie izraelskiego bombardowania Strefy Gazy – informuje Agence France Presse.

gaza-amsterdam7

Według UNICEF od 8 lipca do 2 sierpnia w Strefie Gazy zginęło 296 palestyńskich dzieci, spośród których nieco ponad 200 nie skończyło 12 lat.

J.Soplica-Goldaman

Regulamin Strony